fbpx

Laukiame Jūsų skambučių darbo dienomis 9-18 val.

+37065604988 Kaune, Vilniuje, Marijampolėje +37060041730 Klaipėdoje

PASLAUGOS

Kvalifikuoti Senjoro specialistai pasirūpins, kad senjorai ir tie, kuriems reikalinga pagalba nesijaustų vieniši, sulauktų reikiamos pagalbos ir nuoširdaus pokalbio, kai jo reikia labiausiai. SENJORO paslaugos susideda iš kelių skirtingų paketų pritaikytų pagal Jūsų poreikius. Gyvenate užsienyje? Kitame mieste? Negalite dažnai lankyti vienų namuose likusių senyvo amžiaus artimųjų? O galbūt Jūs gyvenate vienas ir jums reikia pagalbos? Mes pasirūpinsime Jūsų pirminiais poreikiais, kad gyventumėte švarioje aplinkoje, būtumėte aprūpinti reikiamais vaistais bei maisto produktais, nudirbsime kitus buitinius darbus, kurių žmogus nepajėgia atlikti savarankiškai.

Dvi valandos kartu

Pirminių poreikių užtikrinimas. Rūpinamės jūsų namų švara, vėdiname juos, gaminame valgyti. Šnekučiuojamės prie arbatos puodelio bemegzdami ar užsiimdami kita veikla ir kartu sprendžiame jūsų kasdienius klausimus.

Trys valandos kartu

Socialinių poreikių užtikrinimas. Rūpinamės ne tik jūsų namais, maistu, bet kartu ir einama į renginius, vaikštome po lauką, pagal poreikį ir galimybes. Jeigu senjoras turi ūpo, kartu einame apsipirkti, o jeigu ne, tą padarome mes.

Keturios+ valandos kartu

Savirealizacijos poreikių užtikrinimas. Rūpinamės ne tik Jūsų namais, maistu ar pirkinių supirkimu, bet ir hobiu. Jeigu turite užslėptą talentą, mes jį padėsime Jums atskleisti. Parašykite mums ir papasakosime plačiau.

Individualus paketas

Priežiūra visur ir visada. Esame šalia, kai Jums labiausiai to reikia. Paketo išskirtinumas – profesionali, kvalifikuota socialinių darbuotojų padėjėjų komanda rūpinasi senjoru, jo  buitimi, gali užsiimti kultūrine veikla, rūpinasi socializacija.