fbpx

Paslaugos

1.

Pagalba į namus (socialinė priežiūra)

Pagalbos į namus (socialinės priežiūros) paslaugos – tai asmens namuose teikiamos paslaugos, padedančios asmeniui (šeimai) tvarkytis buityje bei dalyvauti visuomenės gyvenime. Paslaugą gali gauti suaugę asmenys su negalia ir jų šeimos, senyvo amžiaus asmenys ir jų šeimos, vaikai su negalia ir jų šeimos, kiti asmenys ir šeimos (laikinai dėl ligos ar kitų priežasčių savarankiškumo netekę asmenys).

Norint gauti paslaugas užpildykite prašymo formą, o jeigu prieš tai norite daugiau sužinoti apie paslaugas, užsiregistruokite konsultacijai.

2.

Dienos socialinė globa asmens namuose

Dienos socialinė globa asmens namuose (toliau – dienos globa) – tai asmeniui teikiama kompleksinė, nuolatinės specialistų priežiūros reikalaujanti pagalba dienos metu jo namuose: informavimas, konsultavimas, tarpininkavimas ir atstovavimas, maitinimo organizavimas, pagalba buityje ir namų ruošoje, asmeninės higienos paslaugų organizavimas, sveikatos priežiūros organizavimas, ūkio darbai, kasdieninio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir palaikymas bei kitos paslaugos, reikalingos pagal asmens savarankiškumo lygį. Paslaugą gali gauti suaugę asmenys su negalia ir senyvo amžiaus žmonės.

Norint gauti paslaugas užpildykite prašymo formą, o jeigu prieš tai norite daugiau sužinoti apie paslaugas, užsiregistruokite konsultacijai.

8 pozityvios senatvės žingsniai


8 pozityvios senatvės žingsnių metodika


„Senjoro“ socialinės paslaugos padės senjorams kuo ilgiau savarankiškai tvarkyti savo buitį ir aktyviai dalyvauti visuomeniniame gyvenime. Socialinio darbuotojo padėjėjai kasdien su senjorais užsiims veiklomis pagal aštuonių pozityvios senatvės žingsnių metodiką. Taigi jie ne tik padės senjorams buityje, bet ir drauge su jais mankštinsis, įsitrauks į kultūrinį gyvenimą, skirs dėmesio jų išvaizdos puoselėjimui, padės atrasti naujus hobius, lydės į gydymo įstaigas, eis drauge apsipirkti, kvies virtuvėje kartu išbandyti sveikesnius receptus bei kurs jaukesnę aplinką namuose.

Turite klausimų?

  • Savo miesto SENJORO koordinatoriaus telefono numerį rasite skiltyje „Kontaktai“.

SenjoroGO programėlė

SenjoroGo programeleMūsų socialinio darbuotojo padėjėjai naudojasi „SenjoroGO“ programėle, kurios privalumai:

• Laikmatis, fiksuojantis senjorų lankymo trukmę ir atliktus darbus.
• GPS funkcija - paslaugų laikas skaičiuojasi tik darbuotojui atvykus į senjoro namus.
• Programėlė gali generuoti ataskaitą apie suteiktas paslaugas. Esant poreikiui, ją gali gauti artimieji.