fbpx

+370 656 04988

KLAIPĖDOJE +370 600 41730

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Paslaugą užsakyti galite laukelyje „Paslaugos“. Išsirinkite Jums patinkantį paketą, paspauskite užsakyti, užpildykite registracijos anketą ir per 24 val. (darbo dienomis) mūsų komanda susisieks su Jumis elektroniniu paštu ir/ ar telefonu. Paslaugą galite užsakyti taip pat skiltyje „Parašyk mums“, pasirinkite laukelį „Noriu užsakyti paslaugas. Turiu kitų klausimų“. Užpildykite užklausos laukelį ir mes su jumis susisieksime (per 24 val. darbo dienomis) elektroniniu paštu ir/ ar telefonu.
Paslauga suteikiama Senjoro namuose. Socialinių darbuotojų padėjėjai atvyksta į Senjoro gyvenamąją vietą ir pagal užsakytą paketą suteikia Senjorui reikalingas paslaugas (žiūrėti skiltis „Paslaugos“). Po kiekvieno apsilankymo senjoras gali vertinti socialinio darbuotojo padėjėjo darbą.
Kiekvienam klientui elektoriniu paštu atsiunčiame sutartį, kurią turite pasirašyti ir atsiųsti mums atgal. Kiekvieną mėnesį mes išrašome Jums sąskaitą, kurią turite apmokėti. Pirmojo užsakymo metu mes prašome apmokėti Jūsų pasirinkto paketo pusę sumos, kuris laikomas depozitu, arba kitą, iš anksto numatytą sumą, kliento ir paslaugos tiekėjo sutarimu
Taip, paketai gali būti keičiami pagal kliento poreikius. Socialinio darbuotojo padėjėjai atsižvelgia į kiekvieno kliento poreikius, sveikatos būklę ir pagal tai teikia jam tinkamiausias paslaugas. Jeigu paslaugų tiekimo metu iškyla poreikis didinti ar mažinti paslaugų tiekimo laiką ir/ ar paslaugų kiekį, kaina didėja ar mažėja atitinkamai. Be to, galite užsisakyti ir paslaugas, kurios nėra aprašytos skiltyje „Paslaugos“. Dėl šio klausimo susisiekite elektoriniu paštu ar telefonu.
Socialinis darbuotojas pirmojo apsilankymo metu susitaria su senjoru, ar jo šeimos nariu kokiu, klientui patogiausiu metu jis atvyks į senjoro namus.

Taip, valandinį paketą galima užsisakyti. Pateikdami užklausą parašykite kiek valandų ir kuriomis dienomis Jums paslaugų reikės ir mes parengsime tik Jums skirtą pasiūlymą.

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, todėl atvykstame į bet kurią Lietuvos vietą.

Jeigu Jums netenkina paslaugų kokybė ar santykis su socialiniu darbuotoju, apie tai pranešus mums, problemas sprendžiame ir surandame Jums tinkantį socialinio darbuotojo padėjėją.

Su kiekvienu klientu pasirašome sutartį. Be to, esant poreikiui pasirašomas sutikimas leidžiantis apie kliento sveikatos būklę (bazinė kūno temperatūra, pulsas, spaudimas) pranešti nurodytiems asmenims. Kitu atveju informacija nėra viešinama, siekiant užtikrinti kliento privatumą. Esant poreikiui palydime klientą į artimiausią sveikatos priežiūros įstaigą ir/ ar iškviečiame greitąją pagalbą, apie tai pranešdami artimiesiems.