fbpx

Susipažinkite su SENJORO

Mūsų komanda

Mūsų SENJORO komandoje dirba kvalifikuoti, profesionalūs, empatiški ir svarbiausia – savo darbą mylintys specialistai. Kol administracija ir miestų padalinių koordinatoriai rūpinasi, kad programa sklandžiai veiktų, mūsų socialinio darbuotojo padėjėjai dienas leidžia su senjorais. Taip mes galime skirti ypatingą dėmesį ne tik senjorų priežiūrai, bet ir socializacijai, atnešant į jų gyvenimą daugiau gerų emocijų, šilto bendravimo prie puodelio kavos bei įdomių SENJORO organizuojamų renginių ir iškylų.


Mūsų partneriai

SENJORO komanda visada jaučia didelį dėkingumą ir savo partneriams, kurie drauge su mumis kuria pozityvią senjorų senatvę. Norite tapti mūsų draugais?
Susisiekite [email protected]


RIMI

Parduotuvių tinklas RIMI yra mūsų partneriai Klaipėdos mieste. Atidarydami naują parduotuvę Klaipėdoje, padovanojo mūsų socialinio darbuotojo padėjėjams virtualius „Sidabrinės linijos“ mokymus apie bendravimą su senjorais, taip pat 80 RIMI dovanų kortelių, kad galėtume pasveikinti savo lankomus senjorus gimimo dienos proga bei visiems Senjoro socialinio darbuotojo padėjėjams aktyvavo RIMI nuolaidų korteles su specialiomis nuolaidomis senjorams.

Džiaugiamės mūsų draugyste ir esame dėkingi už nepamainomą pagalbą senjorų kasdienybėje. Maisto ir buities prekės yra neišvengiamos visiems, tačiau senjorams specialios nuolaidos yra ypač reikalingos, o netikėtos dovanos svarbiausioms reikmėms – pradžiugina kiekvieną mūsų klientą.„Kmyninė“

Mūsų senjorai žino, kur kepama seniausių tradicijų duona ir kiti skanėstai – Biržuose. „Biržų duonos“ produktais prekiaujanti „Kmyninė“ dalyvauja kiekvieno mūsų kliento gimtadienio šventėje. Sausio mėnesį ši įmonė tapo SENJORO partneriais, steigiančiais šviežutėles simbolines dovanėles kiekvieną mėnesį. Mūsų klientai ypatingai giria šakočius, sako, kad skanesnių nėra ragavę!

Kol senjorai degustuoja, mes džiaugiamės šia draugyste ir žavimės ne tik kokybiška „Biržų duonos“ produkcija, tradicijų puoselėjimu, bet ir didele pagarba tvarumui, o taip pat ir geranoriškumu senjorams – jie tai labai vertina.100 šypsenų daugiau

Susipažinkite su „100 šypsenų daugiau” – Vilniaus „Rotaract“ klubo vykdomu socialiniu projektu, skirtu vienai iš jautriausių socialinių grupių – vienišiems, skurdžiai gyvenantiems seneliams Lietuvoje. Tai dar viena jaunų žmonių organizacija, kuriai rūpi svarbūs dalykai. Visai neseniai, bendrom jėgom surengėme akciją nustebindami 63-is vienišus ir skurdžiai gyvenančius savo klientus Kaune ir Marijampolėje. Senoliams dovanojome vaistinės dovanų čekius, maisto produktus ir knygų tam, kad jie būtų sveiki, sotūs bei prasmingai užsiėmę!