fbpx
Zoom in Regular Zoom out

Kreipkitės darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos

Senjoro vasaros stažuotojai ir Talentai Lietuvai

Per visą vasarą senjoro programoje sudalyvavo trys stažuotojai: Saulė, Irmantas ir Alisa. Stažuotojai prisidėjo prie įvairių organizacijos veiklų. Mes labai džiaugiamės, kad Talentai Lietuvai suteikė galimybė atlikti stažuotes socialiniame versle. Mes tikime, kad labai svarbu, jog jaunas augantis specialistas, susipažintų su verslo šaka susitelkusi būtent į žmonių gerovę. Mes tikime, kad jaunuoliai daug išmoko ir pamatė, o mes džiaugiamės galėdami prisidėti prie jaunų žmonių profesinio augimo. Talentai Lietuvai programa skirta užsienio universitetų absolventams ir jauniems profesionalams, taigi tikimės, kad praktikos metu kiekvieno iš stažuotojų dar labiau apėmė noras sugrįžti į Lietuvą ir prisidėti prie jos gerovės. Labai dėkojame Talentai Lietuvai ir Tautos fondui už šias galimybes!

O dabar trumpai apie mūsų stažuotojus:

Irmantas Vilkevičius

Studijavo: Newcastle University, UK

Pozicija: Senjoro marketingo specialistas

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Mano dalyvavimą atrankoje nulėmė keletas veiksnių. Visų pirma, labai norėjau vasarą praleisti Lietuvoje, tačiau laiko švaistyti veltui taip pat neketinau. Jau seniai maniau, jog šią vasarą noriu įgyti praktinės patirties savo studijų srityje. Sužinojęs apie „Talentai Lietuvai“ iškart susidomėjau šiuo projektui, nes jis sukurtas užsienio universitetų studentams, todėl pamaniau, jog ir kompanijų siūlomos stažuotės turėtų būti aukštesnio ar europinio lygio. Taip pat, mane labai pritraukė ir žinia, jog stažuotės čia apmokamos arba gaunama stipendija, o tai Lietuvoje yra nedažna. Ir galiausiai, Talentai Lietuvai atrodo, kaip galimybė užmegzti naujų pažinčių tinklą.

Saulė Balčiūnaitė

Studijavo: Tilburg University

Pozicija: Vadovo asistentė

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Grįžau į Lietuvą atlikti stažuotę, nes planuoju po studijų dirbti Lietuvoje, siekiu prisidėti prie šalies tobulėjimo ir čia matau daug perspektyvų, Lietuva sparčiai tobulėja. Kadangi rinka dar ganėtinai jauna, dabar pats naujų verslų kūrimo pikas, tarp jų ir socialinių, kuriame dabar ir atlieku stažuotę. Taip pat, manau jog žmonės Lietuvoje yra labai inovatyvūs, verslūs ir itin darbštūs, tad net neabejoju, jog greitai pasieksime Vakarų Europos šalių ekonominį lygį.

Alisa Cvilij

Studijavo: The University of Southampton, UK

Pozicija: Senjoro marketingo specialistė

Kodėl nusprendė dalyvauti programoje ir grįžti stažuotis Lietuvoje:

Į Lietuvą grįžau jau anksčiau, kai rašiau savo magistro disertaciją (Studijavau Anglijoje, Southamptono universitete, skaitmeninės rinkodaros specialybėje), netgi spėjau kažkiek pasidarbuoti, bet vis toliau ieškojau įdomaus darbo Lietuvoje, labai norėjosi, kad užsienio išsilavinimas praverstų ir būtų išnaudotas. Manau Lietuvoje labai daug perspektyvių organizacijų. Į Lietuvą grįžau, nes labai norėjosi namo pas artimuosius 🙂

Nors ir turiu darbo patirties, manau, stažuotė – tai puiki galimybė jaunam specialistui išbandyti savo jėgas, pasimokyti iš profesionalų, išbandyti įvairias galimybes. „Talentai Lietuvai“ siūlė gan platų pasirinkimą įvairių stažuočių, mano patapo – Senjoro socialinis projektas.