fbpx

Laukiame Jūsų skambučių darbo dienomis 9-18 val.

+37065604988 Kaune, Vilniuje, Marijampolėje +37060041730 Klaipėdoje

TRYS VALANDOS KARTU

Šis paketas, skirtas asmenims, kurie jaučiasi vieniši, jie nori lankytis renginiuose, išeiti pasivaikščioti, be to, jiems reikia pagalbos sutvarkant namus, paruošiant maistą, prižiūrint sveikatą, ar palydint į parduotuvę. PAKETAS TRYS VALANDOS KARTU puikiai tiks tiems, kuriems reikia sutvarkyti namus ar pagaminti maisto. Senjoro komanda atvyksta į namus ir rūpinasi senjoru tris valandas, kiekvieną darbo dieną, ir/ ar savaitgaliais.  Pateikiame Jums pavyzdį ką mes veikiame.

 

Sotūs pilvai. Jeigu senjoras turi ūpo, kartu einame į parduotuvę, o po to skutame bulves ir ruošiame pietus, o jeigu nuotaika ne ta, mūsų komanda ją pataiso apsilankydama parduotuvėje ir pagamindama gardžius patiekalus.

Vonios pramogos. Prisileidžiame pilną vonią putų, ar pajungiame tropikų dušą ir žiūrėk – mes jau švarūs (pilnas prausimas – kas tris dienas). Dar ir plaukus susitvarkom, o esant poreikiui ir šampūno įsigyjam.

Dulkėms NE. Išsiurbiame visus kampus, išplauname grindis, išskalbiame drabužius ir vėl švaru (1 kartą per savaitę). Nepamirštame ir indų – jie taip pat blizga (kartą per dieną), o jei senjoras turi ūkį, pakuriame krosnį ir sniegą nukasame.

Sveikata. Kartą per pusmetį pasitikriname sveikatą, apsilankydami artimiausioje gydymo įstaigoje.

Tvarkome ritmus reikalus drauge. Padedame sumokėti mokesčius ar palydime iki banko, gydymo įstaigos.

Ilgi pokalbiai ir grynas oras. Einame į žalią parką arba tik arbatą geriam, seną knygą išsitraukiam ir linksmai mes laiką leidžiam.

Einame (bent kartą per 2 savaites) kartu į viešuosius renginius. Grožimės Čiurlionio tapyba, ar plojame atsistoję pianistui. Kartu švenčiame šventes.

Ir tai tik vienas iš pavydžių, ką mes veikiame

Kiekvienas paketas sudaromas individualiai, pirmojo apsilankymo metu, socialinių darbuotojų padėjėjų kuratorius nustato paslaugų poreikį ir sudaro planą. Socialinio darbuotojo padėjėjas su senjoru,
ar jo šeimos nariu, susidaro apsilankymų grafiką. Kiekvieną savaitę socialinių
darbuotojų padėjėjai pildo paslaugų tiekimo ataskaitas, be to, socialinių
darbuotojų padėjėjų kuratoriai, kas tam tikrą laiką susisiekia su klientu ir
domisi atliktų paslaugų kokybe, taip siekiant suteikti savo klientams kuo
profesionalesnes senelių priežiūros namuose paslaugas. 

Kaina

435 EUR/mėn.