fbpx

Laukiame Jūsų skambučių darbo dienomis 9-18 val.

+37065604988 Kaune, Vilniuje, Marijampolėje +37060041730 Klaipėdoje

DVI VALANDOS KARTU

Šis paketas, skirtas asmenims, kuriems reikia minimalios pagalbos, pavyzdžiui, sutvarkant namus, paruošiant maistą, išeinant pasivaikščioti ar palydint į parduotuvę.  DVI VALANDOS KARTU puiki galimybė, tiems, kurie prižiūri savo tėvus, ar senelius ir nori susitvarkyti minimalius savo reikalus. Senjoro komanda atvyksta į namus ir rūpinasi jūsų artimuoju 2val. kiekvieną darbo dieną, ir/ ar savaitgaliais. Pateikiame Jums pavyzdį ką mes veikiame.

 

Sotūs pilvai. Jeigu senjoras turi ūpo, kartu einame į parduotuvę, o po to skutame bulves ir ruošiame pietus, o jeigu nuotaika ne ta, mūsų komanda ją pataiso apsilankydama parduotuvėje ir pagamindama gardžius patiekalus.

Vonios pramogos.   Prisileidžiame pilną vonią putų, ar pajungiame tropikų dušą ir žiūrėk – mes jau švarūs (pilnas prausimas – kas tris dienas). Dar ir plaukus susitvarkom, o esant poreikiui ir šampūno įsigyjam.

Dulkėms NE. Išsiurbiame visus kampus, išplauname grindis, išskalbiame drabužius ir vėl švaru (1 kartą per savaitę). Nepamirštame ir indų – jie taip pat blizga (kartą per dieną), o jei senjoras turi ūkį, pakuriame krosnį ir sniegą nukasame.

Ilgi pokalbiai ir grynas oras. Einame į žalią parką arba tik arbatą geriam, seną knygą išsitraukiam ir linksmai mes laiką leidžiam. Kartu švenčiame šventes.

Ir tai tik vienas iš pavydžių ką mes veikiame

Kiekvienas paketas sudaromas individualiai, pirmojo apsilankymo metu, socialinių darbuotojų padėjėjų kuratorius nustato paslaugų poreikį ir sudaro planą. Socialinio darbuotojo padėjėjas su senjoru, ar jo šeimos nariu, susidaro apsilankymų grafiką. Kiekvieną savaitę socialinių darbuotojų padėjėjai pildo paslaugų tiekimo ataskaitas, be to, socialinių darbuotojų padėjėjų kuratoriai, kas tam tikrą laiką susisiekia su klientu ir domisi atliktų paslaugų kokybe, taip siekiant suteikti savo klientams kuo profesionalesnes senelių priežiūros namuose paslaugas.

Kaina

289 EUR/mėn.